O eurogaz                                                                     tel. 664 310 932

dystrybutor gazu łódzkie

F.H.U. Eurogaz S.C.

Firma EUROGAZ została założona w 2011 roku. Od tego czasu nieustannie staramy się proponować naszym klientom profesjonalną obsługę, jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i wiedzy właścicieli. Firma dynamicznie się rozwija poszerzając grono zadowolonych klientów.

Zajmujemy się dystrybucją gazu, sprzedażą oraz montażem instalacji grzewczych i technologicznych na terenie całego kraju. Od lat dbamy o grono naszych zadowolonych klientów, dostarczając im gaz najwyższej jakości spełniający standardy panujące na rynku. Zaopatrujemy stacje LPG, domy jednorodzinne, masarnie, fermy drobiu, piekarnie, suszarnie i wiele innych.

Dla zapewnienia komfortu klienta - zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od wykonania projektu, uzyskania niezbędnych uzgodnień, montażu instalacji, aż po odbiór Urzędu Dozoru Technicznego.

Jesteśmy czołowym dystrybutorem gazów:propan, butan, auto gaz.

Nasi regionalni przedstawiciele sprzedaży są do Państwa dyspozycji. Chętnie rozwieją Państwa wątpliwości, a także podzielą swoją wiedzą, aby pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie.

GWARANTUJEMY USŁUGI O WYSOKIM STANDARDZIE, NA URZĄDZENIACH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW.


Sprawdź już dziś!

Opinie naszych Klientów:

Zamawiam u nich gaz do swojej piekarni, dostawy są zawsze terminowe co jest dla mnie bardzo istotne. Polecam EuroGaz za ich profesjonalizm i podejście do klienta. Ocena: 5 z 5

Description: Polecam naszą firme jako sprawdzonego dostawcę gazu na terenie województwa Łódzkiego oraz Śląskiego. Rating: 5 out of 5